יועץ פיננסי

אתם מנהלים עסק אך אתם מרגישים שאתם לא מתנהלים כמו שצריך מהבחינה הפיננסית, אתם לא כל כך בטוחים שהכסף שלכם לא מתבזבז סתם ואתם רודפים אחרי הזנב של עצמכם, חשוב במקרה כזה לקבל להתייעץ ביועץ פיננסי אשר יעשה לכם סדר במצב הקיים וידאג לכם להתנהלות כמו שצריך גם בעתיד.

מעבר להתנהלות לא טובה יועץ מס בעל ניסיון בתחום יכול לחסוך עבורכם סכומי כסף מאוד משמעותיים ולעיתים הוא יהיה ההבדל בין עסק מצליח לעסק כושל. לא פעם אנו נתקלים בבעלי עסקים אשר העסק שלהם עובד מצוין ומגלגל סכומי כסף נכבדים בכל חודש וחודשו, ועדיין בסוף החודש הקופה נשארת ריקה או לא בדיוק מה שאמור היה להיות על פי התחזיות. במקרים כאלה אין ספק שיועץ מס יעשה עבורכם את ההבדל הוא ילמד את העסק שלכם ויבין איך לבצע את הדברים נכון.

מעבר לסדר החשוב שהיועץ מס מבצע עבורכם הוא יכין לכם תוכניות להתנהלות בעתיד כך שתוכלו לדעת ולעקוב אחר הנעשה מבחינת כספים בעסק שלכם.

ייעוץ פיננסי אישי

כמעט כולנו יודעים שבסוף החודש יגיעו החשבונות וכל שאר ההוצאות שאנו חווים ביום יום, במציאות שאנו חיים בה כיום ישנם כל כך הרבה תשלומים והוצאות קבועות ומשתנות לכל אורך החודש ולעיתים אנו לא מצליחים להשתלט על המצב של החשבון. מצב זה הוא ללא ספק מצב מתסכל המכניס אותנו ללחץ מיותר ולא ממש עוזר לנו להתנהל בצורה טובה בכל הקשור לכספים שלנו.

לכן במקרים אלה להגיע לייעוץ פיננסי אישי המאפשר לכם לעשות סדר בכספים שלכם ובהתנהלות הכלכלית שלכם מרגע זה והלאה. יעל לקסר היא יועצת פיננסית אישית בעלת שירותיות גבוהה והבנת הלקוח, מעניקה לכם שירותי ייעוץ פיננסי אישיים ועוזרת לכם לצאת מהמצב הלא נעים לו נקלעתם.

משרד רואי החשבון של יעל לקסר שם על דגלו לעבוד מתוך מקצועיות ,דיוק ושירות אישי.

אצלנו אתה לא אחד מלקוחות- אצלנו אתה תקבל עדכון יומי על מצב העסק, תזרים, גביית חובות מלקוחות , התאמות בנק . חשוב לנו שתהיה מעודכן בכל רגע נתון על מה שקורה בעסק בזכות העבודה שלנו אתה יכול לפנות זמן לעשיה בעסק זה המקצועיות שלנו!